Co to jest colostrum?

Colostrum, nazywane również młodziwem, jest to substancja wytwarzana przez organizm matki w kilka godzin przed i kilka dób po porodzie. Młodziwo ma specjalne zadanie – musi zapewnić najważniejsze składniki odżywcze nowonarodzonemu potomkowi. Współczesne czasy oraz nowoczesne technologie, którymi posługują się ludzie, sprawiły, że człowiek może wykorzystać pozytywne właściwości młodziwa, pochodzącego od krowy lub klaczy, w suplementach bądź kosmetykach.

Siara liofilizowana – suplement dla każdego?

Młodziwo posiada niezliczoną ilość cennych składników, substancji, enzymów oraz mikroelementów, przez co działa kompleksowo na organizm człowieka i wszystkie układy, jakie znajdują się w ludzkim ciele. Działa dobroczynnie na prace układu pokarmowego, przez co człowiek lepiej i szybciej wchłania pokarmy, usprawnia mózg, a także działa przeciw starzeniu się, co jest cenne dla osób w średnim wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat działania colostrum, warto odwiedzić stronę: https://genactiv.eu/strona/czym-jest-colostrum

Czy młodziwo odmładza?

Młodziwo posiada cenne składniki, z których cieszy się skóra człowieka. Widać to po zastosowaniu różnych kosmetyków, które w składzie posiadają młodziwo. Szerokie spektrum działania daje możliwość wygrania wieloletniej walki z trądzikiem, zaczerwienieniami skóry, czy widocznością porów. Kosmetyki z młodziwem mają magiczne właściwości, dzięki niemu skóra jest promienna i wygląda na dużo młodszą, dzięki czemu sam człowiek będzie czuł się dużo lepiej.

Comments are closed.

Advertisement
 • Wycieczka z biurem jednak droższa

  Wycieczka z biurem jednak droższa

  Biura podróży powstały głównie po to, aby zapewniać swoim klientom dobre wycieczki oparte na pozytywnych warunkach, które nie powinny być żadną przeszkodą dla konkretnego podróżowania. Ogólnie rzecz mówiąc biura podróży i ich wycieczki są nieco droższe. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że w ostateczności możemy od każdej wycieczki zapłacić 40 złotych więcej, ale przynajmniej mamy …Read More »
 • Wyjazdy turystyczne do Francji

  Wyjazdy turystyczne do Francji

  Polacy lubią wyjeżdżać zwłaszcza do krajów europejskich. Spędzanie wakacji w Europie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na zmianę otoczenia, ale nie wymaga dużych nakładów finansowych i organizacyjnych. Zwykle takie wyjazdy są organizowane przez biura podróży, jednak mogą być one także z powodzeniem odbywane w sposób indywidualny.Read More »
 • Pomoc stron w organizacji takich spływów.

  Pomoc stron w organizacji takich spływów.

  Lubisz kajakarstwo i chcesz miło spędzić swój wolny czas na kajakach? Możesz już skorzystać z pomocy stron internetowych na, których znajdziesz wielu organizatorów takich spływów kajakowych. Dzięki  nim masz już przygotowaną trasę spływu, zaznaczone miejsca postojowe i wiesz ile kilometrów masz do pokonania. Organizatorzy posiadają już kajaki, które są sprawdzonymi kajakami. Warto nie raz skorzystać …Read More »