Płytki heksagonalne

Płytki heksagonalne w kuchni

Płytki są częścią nowoczesnego wystroju wnętrz. Dzięki nowym formatom, wyjątkowym wyglądom od retro do płytek XXL o wyglądzie betonu i szerokiej gamie kolorów. Są to elementy wykonane z różnych materiałów, reprezentując wszystko, co stanowi atrakcyjny dodatek do wnętrza. Wciąż niesłabnącą popularnością cieszy się płytka heksagonalna przypominająca kształtem plaster miodu.

Płytki heksagonalne w kuchni – poradnik dla miłośnika wnętrz

Wybierając płytki heksagonalne, należy wziąć pod uwagę coś więcej niż tylko materiał i antypoślizgowość, w końcu powinny one dobrze wyglądać w kuchni. Głównymi czynnikami są tutaj wielkość płytek, kolor, materiał i wzór ułożenia. Aby wszystko działało harmonijnie, wszystko musi być skoordynowane.

Płytki heksagonalne kuchnia jest idealnym miejscem by je zastosować. Z płytkami heksagonalnymi wprowadzasz wzory na ścianę i podłogę, które można łączyć również z innymi wykładzinami podłogowymi. Oczywiście cała ściana to za dużo, ale jako płytki heksagonalne nad blatem w kuchni naprawdę dobrze się prezentują.

Płytki heksagonalne w kuchni – koniecznie przeczytaj

Niektóre miejsca na ścianie i podłodze wymagają więcej niż zwykłe płytki. Są obszary w mieszkaniu, w których potrzebujesz pewnego dodatku, aby wnieść do niego więcej życia i stworzyć harmonijny ogólny obraz. Do tego nadają się płytki heksagonalne białe. Co więcej nadają się również do „układania” na wybojach lub krzywych ścianach.

Nazywa się je również płytkami o strukturze plastra miodu, ponieważ płytki przypominają plastry miodu. Płytki heksagonalne szare są dostępne w różnych rozmiarach jako pojedyncze płytki lub, o mniejszych średnicach, jako maty mozaikowe. Dzięki dużym płytkom sześciokątnym o wymiarach 34×40 cm można układać całe podłogi lub ściany. Rozmiar 14,2 cm x 16,4 cm również się do tego nadaje, podobnie jak mniejsze rozmiary.

Można układać w różne wzory wykorzystując płytki heksagonalne jako pojedyncze płytki, co oznacza, że ​​możesz używać różnych kolorów i mieszać je jako zwykły lub nieregularny wzór. Możesz również pokryć nim podłogę w kuchni, a następnie pozwolić jej wypłynąć na inną wykładzinę podłogową w salonie lub pokryć tylną ścianę kuchni.

  Wycieczka z biurem jednak droższa

 

Oczywiste jest, że mozaiki należy używać z umiarem, ponieważ szybko staje się zbyt dominująca na dużej ścianie. Można go bardzo praktycznie wykorzystać do zamaskowania wypukłości lub krzywych ścian lub do podkreślenia niektórych obszarów. Płytka heksagonalna stanowi mistrzostwo w aranżacji kuchni.