Wprowadziłem system SAP, i co dalej?

Zazwyczaj wprowadzenie systemu SAP kończy się decyzją: kto będzie administrował systemem?? Problem można rozwiązać na dwa sposoby: utrzymując administrację w swoim dziale IT bądź zlecić je firmie zewnętrznej. Posiadanie firmy zewnętrznej pozwala na opiekę 24/7 i pomoc w przypadku występowania problemów z systemem. Firmy zewnętrzne do administracji są najczęściej przedsiębiorstwami będącymi Partnerami SAP.

SAP Maintenance

SAP Maintenance jest usługą oferowaną przez dostawcę systemu SAP. Jest niejako pierwsza linią pomocy, wsparciem technicznym w przypadku wystąpienia problemów w działaniu systemu. To tam można zgłaszać usterki czy awarie. Podobnie pomagają firmy zewnętrzne, do których outsorcingujemy administrowanie. Czy warto współpracować z firmą zewnętrzną w tych wydawałoby się błahych sprawach? Więcej informacji: https://gloswielkopolski.pl/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca/ar/13305079

Utrzymanie systemu SAP

Systemy SAP po wprowadzeniu nie utrzymują się same. Istnieje potrzeba ciągłego ich ulepszania, wprowadzania nowych funkcji, jak również naprawiania błędów, które zostają wykryte w trakcie użytkowania systemu. Dlatego błędem jest mówienie, że utrzymanie systemu SAP jest niepotrzebne i sprowadza się tylko do płatności za aktualizację licencji. Za utrzymaniem systemu stoi szereg ulepszeń, które są niezbędne do sprawnego działania systemu. Dodatkowo można korzystać ze szkoleń oferowanych przez SAP.

Comments are closed.

Advertisement
 • Wycieczka z biurem jednak droższa

  Wycieczka z biurem jednak droższa

  Biura podróży powstały głównie po to, aby zapewniać swoim klientom dobre wycieczki oparte na pozytywnych warunkach, które nie powinny być żadną przeszkodą dla konkretnego podróżowania. Ogólnie rzecz mówiąc biura podróży i ich wycieczki są nieco droższe. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że w ostateczności możemy od każdej wycieczki zapłacić 40 złotych więcej, ale przynajmniej mamy …Read More »
 • Władysławowo

  Władysławowo

  Tak naprawdę to każdy z nas marzy o dobrej wycieczce, która naszym zdaniem, była by najbardziej trafna. Oczywiście zależy nam tylko i wyłącznie na rozwiązaniu sprawdzonym, dlatego powinniśmy mimo wszystko wybrać się do Władysławowa, gdzie tak naprawdę znajdziemy wszystko to czego potrzebujemy. Władysławowo jest położone bardzo blisko Helu, dlatego też zobaczymy tam niesamowite widoki. Oprócz …Read More »
 • Płytki hiszpańskie – oferta do wnętrz i na zewnątrz

  Płytki hiszpańskie – oferta do wnętrz i na zewnątrz

  Wielu osobom, szczególnie tym zamożniejszym, znudziły się już polskie standardy w zakresie materiałów wykończeniowych. Poszukują czegoś lepszego, bardziej światowego. Tym sposobem trafiają na płytki hiszpańskie lub włoskie, które są podobno najlepszym materiałem wykończeniowym do wnętrz i na zewnątrz.Read More »