Wprowadziłem system SAP, i co dalej?

Zazwyczaj wprowadzenie systemu SAP kończy się decyzją: kto będzie administrował systemem?? Problem można rozwiązać na dwa sposoby: utrzymując administrację w swoim dziale IT bądź zlecić je firmie zewnętrznej. Posiadanie firmy zewnętrznej pozwala na opiekę 24/7 i pomoc w przypadku występowania problemów z systemem. Firmy zewnętrzne do administracji są najczęściej przedsiębiorstwami będącymi Partnerami SAP.

SAP Maintenance

SAP Maintenance jest usługą oferowaną przez dostawcę systemu SAP. Jest niejako pierwsza linią pomocy, wsparciem technicznym w przypadku wystąpienia problemów w działaniu systemu. To tam można zgłaszać usterki czy awarie. Podobnie pomagają firmy zewnętrzne, do których outsorcingujemy administrowanie. Czy warto współpracować z firmą zewnętrzną w tych wydawałoby się błahych sprawach? Więcej informacji: https://gloswielkopolski.pl/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca/ar/13305079

Utrzymanie systemu SAP

Systemy SAP po wprowadzeniu nie utrzymują się same. Istnieje potrzeba ciągłego ich ulepszania, wprowadzania nowych funkcji, jak również naprawiania błędów, które zostają wykryte w trakcie użytkowania systemu. Dlatego błędem jest mówienie, że utrzymanie systemu SAP jest niepotrzebne i sprowadza się tylko do płatności za aktualizację licencji. Za utrzymaniem systemu stoi szereg ulepszeń, które są niezbędne do sprawnego działania systemu. Dodatkowo można korzystać ze szkoleń oferowanych przez SAP.

Comments are closed.

Advertisement
 • Wakacje nad Odrą

  Wakacje nad Odrą

  Coraz więcej osób chętnie decyduje się na odpoczynek za granicą. Jak się okazuje także wiele ciekawych i ładnych miejsc do zwiedzania mamy w naszym kraju. Wrocław to jedna z takich miejsc do których warto zajrzeć szczególnie że ma ona bardzo wiele atrakcji, które zarówno przeznaczone są dla osób starszych jak i także dla osób dorosłych, …Read More »
 • Jak radzić sobie z alergią

  Jak radzić sobie z alergią

  Alergia może się okazać naprawdę trudnym do leczenia objawem, jednak dzisiaj istnieją odpowiednie metody, które pozwolą nam skuteczniej zwalczać jej skutki. Na pewno dobrym pomysłem jest skonsultowanie się z profesjonalnym lekarzem, którzy pozwoli nam na odpowiedzenie sobie na pytanie: na co jest to uczulenie?Read More »
 • Gdzie znajdziemy ciekawe miejsca nad Odrą?

  Gdzie znajdziemy ciekawe miejsca nad Odrą?

  Wiele osób z nas lubi spędzać swój wolny czas w różnych częściach kraju, starając się go poznawać jak najlepiej. Jest tyle pięknych miejsc, które warte są naszego zobaczenia, że na pewno warto jest je zobaczyć. Możemy już poznać je za pomocą wypraw rowerowych lub spływów kajakowych, które na Odrze są organizowane w wielu miejscach. Warto …Read More »