Co to jest colostrum?

Colostrum, nazywane również młodziwem, jest to substancja wytwarzana przez organizm matki w kilka godzin przed i kilka dób po porodzie. Młodziwo ma specjalne zadanie – musi zapewnić najważniejsze składniki odżywcze nowonarodzonemu potomkowi. Współczesne czasy oraz nowoczesne technologie, którymi posługują się ludzie, sprawiły, że człowiek może wykorzystać pozytywne właściwości młodziwa, pochodzącego od krowy lub klaczy, w suplementach bądź kosmetykach.

Siara liofilizowana – suplement dla każdego?

Młodziwo posiada niezliczoną ilość cennych składników, substancji, enzymów oraz mikroelementów, przez co działa kompleksowo na organizm człowieka i wszystkie układy, jakie znajdują się w ludzkim ciele. Działa dobroczynnie na prace układu pokarmowego, przez co człowiek lepiej i szybciej wchłania pokarmy, usprawnia mózg, a także działa przeciw starzeniu się, co jest cenne dla osób w średnim wieku. Aby dowiedzieć się więcej na temat działania colostrum, warto odwiedzić stronę.

Czy młodziwo odmładza?

Młodziwo posiada cenne składniki, z których cieszy się skóra człowieka. Widać to po zastosowaniu różnych kosmetyków, które w składzie posiadają młodziwo. Szerokie spektrum działania daje możliwość wygrania wieloletniej walki z trądzikiem, zaczerwienieniami skóry, czy widocznością porów. Kosmetyki z młodziwem mają magiczne właściwości, dzięki niemu skóra jest promienna i wygląda na dużo młodszą, dzięki czemu sam człowiek będzie czuł się dużo lepiej.

  Skoki spadochronowe czy bungee ?